Psi

Můj atelier se nachází ve Zvoli (na okraji Prahy, 20 minut z Novýho Smíchova). Používám hygienické vinylové pozadí. V případě, že se zákazník rozhodne pro vnější balíček, můžeme použít okolitou přírodu/les.

Vždycky doporučuji setkání s klientem a jeho/jejím psem před samotním focením v studiu/exteriéru, což mi umožní vidět normální chování psa s jeho majitelem, které můžu později ukázat ve svých fotografiích.

Chápu, že žijeme ve velice hektickém životním stylu a někteří zákazníci nemohou přijít do studia v běžné pracovní době, jsem velmi flexibilní a můžeme se dohodnout na době, která je vhodná pro obě strany.

Musím podotknout, že procházka a vyvenčení psa před samotním focením, "musí být". Pes potřebuje spálit energii, jinak bude příliš živý na to, aby spolupracoval ve studiu. Chápu, že někteří mladí psi jsou plní energie, tak jako tak, ale zkuste je předem "venku utahat".

Také základní příkazy chování jako "sedni, lehni, zůstaň" je zapotřebí, protože to pomůže k dosažení požadovaného výsledku. Práce se psem bez příkazů, je také možné, ale nemůžu zaručit výslední efekt.

Fotografuji také myslivecké zkoušky, psí výstavy a chovatelské stanice.
Za dopravu ku klientovi více než 25km od Zvole, si účtuju 4Kč/km.

Studio

Exterier