...

Během posledních 10 let práce ve fotografickém průmyslu jsem strávila svůj čas s lidmi - focení promocí, škol a plesů. Jsem velmi vděčná za všechny tyto zkušenosti ve fotografování portrétů. Mojí největší láskou však byli vždy psi.

Jako dítě jsem byla obklopena psy, kteří byli mými nejlepšími přáteli. Rozhodla jsem se dát dohromady mé dvě vášně a nyní se specializuji na psí fotografii. Je to tak mnohem zábavnější a užívám si každou minutu!

Cesar Millan, americký cvičitel psů je můj vzor jak pochopit psi a jak z nich dostat to nejlepší. Připadá mi to velmi fascinující a vzrušující zároveň.

Moje práce byly zveřejněny ve „Photography Monthly“ (UK), také jsem byla fotografkou pro slovenský bulvární časopis „STAR“ (SR), dostala jsem cenu za nejlepšího nováčka v „Peterborough photographic Society“, v poslední době byly moje fotografie publikovány v psím kalendáři pro charitu „Útulok Levice - OZ Šťastný domov“.

Reference

Linda, 26 (leden 2015): "Moc vám děkuji, Zito, za roztomilé fotky mého pejska Gase. Oba jsme si užili den focení!! Naprosto doporučuji vaše služby a těším se na další spolupráci :). "


 

Agnesa, 48 (prosinec 2014): "Děkuji vám za vaši práci a pěkná fotografie mého psa, Eddie, kterému je 14 let. Chtěla jsem mít hezký portrét. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla právě pro Vás. Váš osobní dotek a postoj byl úžasný. Rozhodně doporučuji vaši práci. Hodně štěstí do budoucna."